Gözlerle ilgili Sözler

0 4

Gözler kimi ayrılığı anlatır kimi aşı kimi de yaşanan acıları. Gözlerle ilgili sözler de size oldukça farklı duygulara merhem olacak. Coşkuyu ve aşkı da bulacağınız gibi gözlerle ilgili sözler de acılara, ayrılıklara ya da ihanetlere şahit olabilirsiniz.

O gözler bana aşkı anlatır gözlerinde bulurum sevda sözlerini gözlerinde yaşarım aşkımı ebedi sevgilim..

Yarına umutla bakıyorum her sabah, her sabah uyandığımda yarını düşünüyorum seninle, yarın olduğunda gözlerine bakıp seni seviyorum demek istiyorum sevgilim.

Gözlerinle sev beni anlat kalbindeki hisleri, gözlerin anlatıyor seni, gözlerim anlatsın sana olan sevgimi, ben seni gözlerimle sevdim gözlerimle seveceğim bebeğim, bu gözler seninle açıldı hayata seninle kapanır bu hayatta.

Ağlayan gözlerini silme bırak öyle kalsın sevgilim bunlar mutluluk gözyaşları bırak kalsın gözlerinde mutluluğumuzu anlatsın hayata kuruyan sevgilere hayat versin gözyaşların kalbime aksın mutluluğunun gözyaşların sevgilim

Senin gözlerin altın gibi kalbinin aynası olmuş her baktığımda hayatı daha güzel görüyorum seninle ve gözlerinle aşkım.

Seni ilk gördüğümde anladım kalbimin sana sevdalı olduğunu hele ki gözlerine baktığımda anladım aşkın gerçek anlamını bu can sana sevdalı aşkım..

Gözlerim gözlerini görmediğinde kör bakar hayata, gözlerin gözlerime değdiğinde dünya sen olursun benim için o anda sevgilim..

Her gözün bakış şekli vardır anlatır insanı anlatır sevgiyi nefreti, senin gözlerin her zaman bana sevgiyi anlatsın bugün ki gibi bende sana gözlerinden çıkan ilhamı anlatayım aşka dair sözlerimde bebeğim..

Karanlık ve soğuk gecenin ikliminde sevdim seni bedenim sensiz soğuk olsa da şimdi, gözlerini düşündükçe bedenim anlamaz gecenin soğuk sessizliğini sevgilim.

Siyah, kahverengi, yeşil, mavi, ela, çakır fark etmez rengi sen kalbinin güzelliğini gözlerine vurmuşsun sevgilim senin baktığın her yer benim için değerlidir bana bak kalbime vursun gözlerin kalbimi ve kendimi o bakışlarınla tut hayatta sevgilim

Gözlerin deniz mavisi alır götürür beni sadece senin olduğun diyarlara, gözlerine baktıkça okyanusları hayal ediyorum gözlerine baktıkça kendimi seninle bütünleşmiş hissediyorum sevgilim..

Gözlerle ilgili sözler

Gözlere olan sevdaların bir haykırışıdır! Gözler söz söylemese de bakışları anlatır pek çok duyguyu. Kimi gözlerin anlattığı hikayeye hayrandır kimi de gözlere aşık. Aşkın ve sevdanın yansımasıdır gözlerle ilgili sözler

Cennetin ışığı var gözlerinde sevgilim ela gözlerin ceylanı anımsatır sevgiyi tattırır kalbime, seninle cennet olur hayatım senin gözlerinle yaşarım ela gözlüm benim

Yeşil gözlerin alır içimdeki soğuk sonbaharı her baktığımda, gözlerine baktıkça renk bulur hayatım o güzel yeşil gözlerin benim hayatımı yeşillendiren kalbime huzur veren bedenimi ayakta tutan o bakışların sevgilim..

Gözlerini kapattığın zaman beni düşün sevgilim her zaman, gözlerini açtığında karşında olacağım ve o buğulu gözlerine bakıp seni sevdiğimi haykıracağım.

Seni hayal edince ilk gözlerin gelir aklıma o yıldız gibi parlak gözlerin düşer karanlık geceme güneş gibi bebeğim seviyorum seni sevgilim..

Gözlerinde bulurum hayatın güzelliklerini gözlerine bakınca anlarım yaşadığımı o gözlerin benden başkasına hayat vermesin kıskanırım aşkım

Gözlerin benden başkasına bakmasın yârim, sen sus karşımda gözlerin anlatsın aşkı bana sevgilim o kadar anlamlı bakıyorsun ki bana kalbim yerinden çıkacak sanıyorum gözlerinle güldüğün zaman karşımda.

Senin gözlerin yaşama sebebim, gözlerine bakınca hayat başlıyor sanki o anda o zaman kendimi tanıyamaz oluyorum ozan oluyorum yanında sana bağlanıyorum kopamıyorum aslında.

Gözlerinden akan gözyaşlarına kurban olurum sevgilim ağlama sakın ağlarsan ya mutluluktan yada aşkımızın verdiği ölümsüz anılar için ağlayalım sevgilim sen ağlarsan ben dayanamam ağlarsak mutluluk için ağlarız sevgilim seviyorum seni.

Gülen gözlerin ağlamasın sakın karşımda bebeğim, zindan olur hayatım gözlerimi kapatırım, ilk günkü gibi gülsün gözlerin meleğim sen benim gözlerinde aşk bulduğum sebebimsin sevgilim..

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.