Gözler Söz Söyler Sana

0 2

Gözler söz söyler pek çok derdini, sevincini ya da incinmişliği anlatır. Gözler sözleri ile derinlere ulaşan pek çok duyguları açığa çıkarma imkanı sunar. İşte sizler için hazırladığımız gözlerle ilgili sözler;

Kalbimin hayata direnişisin, hayata direnirken cesurca gözlerimdeki nursun sevgilim, aslında hayata senin için katlanıyorum seninle bakıyorum hayata gözlerimde nur oldun hayat gözlerimde, gözlerimde sen varsın aşkım..

Elimde fotoğraflar bakarım anıları tazelerim o anları hatırladıkça kuruyan anılarımızı gözyaşlarımla suluyorum ve içimdeki sevgiyi birgün gelirsin diye besliyorum sevgilim..

O gözlerin herkesi görsün ama sadece bana baksın o sözlerin etraftakilere tükensin, sadece benim için söylensin, kalbin sadece bana atsın atan kalbinin güzelliği gözlerine gözlerindeki güzel anlamlar sözlerine yansısın bebeğim seviyorum seni mutluyum seninle bebeğim benim.

Gözlerin yaşam kaynağım bebeğim gözlerinde bulurum hayatın güzel renklerini, gözlerin gökkuşağı gibi meleğim her duygu akışında bir şeyler anlatır bana seviyorum seni sevgilim..

Seninle ne mesafeler uzak gelir bana ne kısa süreli ayrılıklar yıkar beni bu hayatta, gözlerime kilit vurdum beklerim gözlerinle gözlerime bakmanı bu gözler sana sevdalı, senden başkasını görmez bu delikanlı..

Gözlerine nazar değmesin sevgilim herkese böyle içten bakma küserim, o gözlerin sadece bana gülsün sevgilim işte ben o zaman hayata geri dönerim..

Gözlerine hasret kaldı gözlerim, senin gelmeni bekler yalnız sözlerim, kalbim ağlar sensiz zaman boşa akar, hadi gel bak gözlerime hayat ver şu aşığa bir tanem özledim seni.

Sen olmadan bakamıyorum hayata ve yarınlara mutlulukla gözlerinden ilham alıp bakarım hayata o cennet gözlerin beni bağladı hayata kopamam senden asla bebeğim..

Her zaman gözlerimde ışık ol sevgilim gözlerim seninle baksın hayata her baktığım yerde seni görsün gözlerim kalbim atsın aşkınla seni seviyorum her şeyim.

Gözlerine baktığımda her duygu selinde bir farklı güç veriyor bedenime, gözlerin bir tarih hayatımda her baktığında dünya duruyor benim için o anda sevgilim seviyorum seni.

Ben gözlerimi sadece senden saklamadım anlattım gözlerimle sana aşkımı korkmadım saklamadım, bu bakışlarımı soldurma zamanla hadi tut beni gözlerinle götür kendi diyarına sevgilim.

Gözlerinle ilgili sözlerimi yazdım boş sayfalara gözlerini çizdim duvarlara bakar bakar aşık olurum her defasında sevgilim.

Nice sözler yazdım daima sana çünkü o gözlerin bağladı beni bu acımasız yaşama seninle mutlu oluyor seninle gülüyor gözlerim, acı hayat seninle ve senin güzel gözlerinle çekilir güzelim..

Hani gözlerine ilk baktığımda kala kaldım ya o anda işte ben o zaman anladım vurulmak nedir bağlandım sana, hani gözlerime baktın ya ıslak gözlerinle kuruyan hayatıma can verdin aşık oldum sana bebeğim benim, o güzel gözlerin benim ben ise sadece seninim sevgilim..

Gözlerle İlgili Etkileyici Sözler
Gözlerle İlgili Etkileyici Sözler

Gözlerle İlgili Etkileyici Sözler

Aşka, aşk acısına dair gözler söz söyler. Gitmek istemesine rağmen gitmek istemediğini, ayrılığa hazır olmadığını ifade eder gözler sözleri ile…

Ellerimi bıraksan da gözlerin hala bana sevdalı ayrılık için ağlasan da boşuna gözlerin ayrılamaz benden gitme uzaklara, gözlerini mahrum bırakma hasret sokaklarında, ben seni sevdim gözlerinle baktım hayata daima..

Hayatı umursamaz gözlerim yanında, sen gözlerime bak sadece sevgilim hayat anlam kazansın yanında gül bakışlım benim..

Sadece gözlerimden akan yaşlar değil kalbimden akan yaşlarda senin için sevgilim, benim sevgim görüntülük değil benim sevgi içtenlik bebeğim..

Gözlerin sanki cennetin yansıması sevgilim gözlerine baktıkça kendimden geçer bu aşık yüreğim seninle daha mutlu ve umutlu bakıyor geleceğe gözlerim bebeğim

Şimdi yanımda olsan keşke sadece gözlerimle anlatsam içimdeki aşkı sana sadece gözlerine baksam ve aşık olmayı anlatsa gözlerin bana bebeğim seviyorum seni sana deli sevdalı gözlerim bebeğim

Senin gözlerin hayata güldükçe ben mutlu olacağım ve senin için daima ayakta kalacağım bu hayatta yeter ki sen hayata gülerek bak anlam kazandır yaşdığımız zamanlara bebeğim..

Gözlerine baktım hayata başladım artık bu gözlerim seninle kapanır senin için yaşayan bu bedenim seninle yıkılır sevgilim

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.