Elveda Sözleri

0 4

Bir dönem gelir ki veda etmek zamanıdır. Acıları ile sevinçleri ile geride bıraktıklarımıza ise elveda sözleri ile duygularımızı ifade ederiz. Kimi elveda sözleri kısa cümleler ile duygularımızı ifade ederken kimi elveda sözleri sevgiliye dem vurur.

Elveda gidiyorum işte hayatından şimdi mutlulukları sana veriyorum ben ise elvedalarla gidiyorum güle güle..

Yaşamak buysa silerim! Sevmek buysa giderim, bir elveda ile senide silerim kendimi de silerim!

Hiç aşk sözü yazmadım sana sen ise hep bana elveda sözleri yazdın hayatımda, ölüme gidiyorum sanki yaşamadım yanında!

Elveda diyorum hayata elveda diyorum sebepsiz yaşamaya bir sebebim sen vardın sen bana elveda dedin bende hayata elveda diyorum ölüme merhaba diyorum..

Kış güneşi yaşıyorum hayatımda yalancı bir güneş senin gibi soğukta içimi ısttın gidişlerinle hayatımı kararttın soğuk kış geceleri gibi elveda sana..

Ne güneş bıraktın dünyamda ne yıldız kaldı sıcak akşamlarımda sadece bir sözünle durdu dünya elveda dedin ya işte bittim ben o anda!

Sipariş aşkların bir menüsü olmuşum bu hayatta kim istediyse aldı gönlümü sahte gülücüklerle sonra kuru bir elvedayla kaldım hayata ölümle baş başa.

Bir söz yazmak istiyorum sana içinde ayrılıkların ve elvedaların bol olduğu sadece seni yazmak istiyorum sana sen elvedaydın benim hayatımda.

Farksız gecelerin farksız bir hayatın farksız duygularını yaşamışım seninle elveda desem de bir şey değişmeyecek hayatımda o zaman sana elveda diyorum farksız hayatında.

Oyuncak gibi hayatım sanki yap boz gibi kaldı bedenim ortada biri gelip kalbimi kırıyor diğeri yapıyor sonra yine kırıyor neler çekiyorum bilmiyorum her sonda elvedayla yüzleşiyorum ve ölüme gidiyorum ne kadar devam edecek bilmiyorum.

Seninle gelecek kurdum ben seninle yaşadım hayatı seninle buldum yeni bir dünyayı şimdi yeniden eski hayatıma gidiyorum yeniden banal hayatıma dönüyorum dünyamı değişiyorum elvedalarla gidip ölümle yüzleşiyorum.

Güzel mektuplar yazmak vardı sana içinde aşk kokan kelimeler yollamak vardı sana aslında kelime değil kalbimi yollamak isterdim, elvedalar yollamak istemezdim sen istedin istediğini elde ettin elveda sana.

Ben hayata elveda demek için gelmişim ölüme merhaba diyerek gideceğim…

Elveda Sözleri

Elveda Sözleri Gençliğe ve Yaşama

Elveda sözleri gençliğe, yaşama ya da sevgiliye… elveda eski yaşanmışlıklara, yarım kalan aşklara… sizlerin de elveda sözleri ile veda etmek istedikleriniz var ise beğendiğiniz bir sözü mesaj olarak iletetebilirsiniz.

Hayata dirensem de hatalarım kabulsüz, hayat bana gülse de gülemiyorum hayata hatalarım engelliyor gülmemi elvedalar bekliyor yine sevemiyorum kimseyi..

Yaşanacak bir ömrüm varmı bilmiyorum yarın neler olucak kestiremiyorum sadece aklımda bir sözün kaldı ağlıyorum elvedalara yelken açıyorum.

Yalancı maskelerin gerçek sandığı dünyada sana mutluluklar diliyorum elveda sahte dünya elveda sahte maskelerin arkasına saklanmış aciz hayatlar.

Tamir etmeye kalkma kalbimi başaramazsın sözlerimin önüne geçme durduramazsın ok yaydan çıktı bir kere pişman olacaksın elveda sana seninle olan anılara umutlara..

Zayıf kalıyorum artık koşamıyorum gülerek ölüme gidiyorum istemeden hayata elveda diyorum kimseye söylemeden, sessizce bırakıyorum hayatı sizlere elveda diyorum hepinize.

Sensizliğe tahammülüm kalmadı artık bu son satırlarım iyi oku belki vicdanınla birlikte gözlerinde ağlar! Elveda sana ve senin hayatına elveda diyorum ve ben gidiyorum.

Kırmak değil kazanmak isterdim, üzmek değil güldürmek isterdim, gel bana benimle yaşa demek isterdim ama elveda demek istemezdim sana kusura bakma..

Uykusuz kaldığım geceleri ağladığım saatleri kalbimi çıkarıp atmak istediğim günleri yazdım anılarıma şimdi ise gidiyorum elveda.

Tamam dedim artık hayata gidiyorum ölüm kumarına bıraktım hayatı sana mutlu ol elveda.

Rastlantı değil aslında bunlar hepsi yazılmış bir senaryo hayatımızda ya tutar bu hayat filmi yada kopar bir anda şuan olduğu gibi koptu hayatım izlenecek bir rolüm kalmadı elveda hayata elveda yalanlara.

Değişmeyen bir şey var oda ölüm nasıl yalanlar bir gün biterse hayata öyle bitecek ve ölüm gelecek işte tek gerçek ve asıl gerçek hayata elveda demek için erken mi bilmiyorum ama ölüme merhaba demek için koşuyorum..

Kalbim ağrıyor artık çekemiyorum derdi kederi yalanları, yaşamak haram artık gülemiyorum sevemiyorum istemiyorum, karamsar bir dünyadayım aydınlatamıyorum başaramıyorum korkuyorum, elveda demek istiyorum gidiyorum bitiriyorum ve hayata gülüyorum!

24 saat içinde neler yaşadık film gibi neleri kazandık neleri kaybettik, aşkım derken birden nefret ettik severken birden kalplerimize küsüp gittik, şimdi elvedalar için sebepler çoğaldı ayrılıklar için sebeplerimiz elimizde ya sen bana elveda de yada ben sessizce sensizliğe gideyim!

 

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.