Damar Sözler Sevgiliye

0 3

Aşk acısına düşenler tarafından kaleme alınmış olan damar sözler kısa olsa da pek çok kişinin duygularına tercüman olmuştur. Sevda sözleri, romantik sözler ya da etkileyici sözler ismi ile de değerlendirebileceğimiz birbirinden güzel damar sözler sevgiliye gelsin.

Sanki hiç gitmemiş gibi bekliyorum seni, sanki sesini duyacakmışım gibi bir gün gelirsin diye bekliyorum beni bırakıp gittiğin yerde.

Benim için güzel söz yoktur, benim için sana söylenen sözler güzeldir bebeğim…

Sensizliği kabullenemez gözlerim, gözyaşlarım sel olur sensizliğe kaybolurum, sözlerim mühür olur meçhul yarınlara yol alırım!

Bugün gözlerimin hayata küstüğü gündür, bugün nefes alırken aldığım nefes ile boğulduğum tek gündür, bugün sensizliğimin ilk günüdür…

Ayrılığın tadını sen gidince anladım, sensizliğin kahrını gözyaşlarımla suladım, belki bir gün dönersin diye kalbime bir umut bağladım, umudumun adı sensin kalbimden çıkaramadığım…

Sesini ne zaman duysam mutlu olurum, gözlerini hayal eder huzuru bulurum, seni yanımda isterim geleceğime ismini hecelerim bebeğim.

Sen deli bir rüzgarsın ve ben seni estiğin yerler kadar seviyorum. Ben de bir deliyim ve seni aldığım nefesler kadar seviyorum.

Sonu yok sessizliğimin, sonu yok sensizliğe döktüğüm gözyaşlarımın, hep hayallerimde seni sakladım, benim için bir sen vardın hayatı seninle yaşadığım.

Bugün sensizliğimin ilk günü, bugün dertlerimle tanıştığım, gerçeklerden kaçtığım ilk gün, benim ilklerim hep sensin!

Benim can damarımdır senin gözlerin, gözlerinde bir yaş olmak isterim, o gözlerde hayata seninle bakmak isterim, sen tek hayatımsın ne olur anlar sevgilim.

Her gece düşünürüm seni, belki özlersin dönersin geri, seni unutamadığımı biliyorsun vefasız sevgili, haydi yeniden tut ellerimi!

Sana yazdım sözlerimi sadece sana! Sensizlik olmuyor çekilmiyor bu yalan hayatta! Al her şeyim senin olsun, sensiz bu dünya bana haram olsun!

Sanadır yazılan bu sözler okuyorsun biliyorum, beni görmemezlikten geliyorsun bunu da biliyorum, ve seni deli gibi sevdiğimi de biliyorsun! Neden geri gelmiyorsun?

Sevgiliye Damar Aşk Sözleri

Sevgiliye Damar Aşk Sözleri
Sevgiliye Damar Aşk Sözleri

Sevdaya tutuldunuz da sevdiğinize yazacağınız damar sözler arayışında iseniz en doğru adreste olduğunuza emin olabilirsiniz. Sevgiliye damar sözler kısa ve öz olur!

Anlamı yok sensiz hayatın anlamı yok bugünün yarınların, her aklıma geldiğinde adını haykırırım sessiz kalır gözlerim, gözyaşlarımla isyan ederim.

Aşk, mutluluğa giden bileti kesmektir. Camların kenarında değil, canların kenarında.

Zamanı durdurmayı denedim sen varken yanımda, güzel gözlerine dalıp kaybolmak istedim Hayallerimin en güzel rüyalarında, hep seninle nefes almaya dua ettim yüce yaradanın huzurunda, sana yeminliyim güzelim başkası çıkamaz karşıma..

El sendedir dil sende diken sende gül sende. Her an imtihandasın ağlasan da gülsen de.

Benim gökyüzümdeki tek bulut da sensin, tek yıldız da, tek güneş de… Kalbimde esen lodos da sensin, damla damla yağan yağmur da.

Seni beklediğim her gün bana yeni bir gündür, seni düşündüğüm her saat yeni hayaller ve yeni duygular katar içime, sen benim için yeni bir hayatsın, mutluyum cennet gözlerinde sevgilim.

Sana bağlanmak hayata sıkıca tutunmaktır, seni beklemek yarını ümitle beklemek gibidir sevgilim.

Yorgun gözlerimin canlı renkleri sensin, üşüyen ellerimin sıcaklığıdır ellerin, bir gülüşün yeter sevgilim, sensin benim cennetim!

Öyle anlamlı bakıyorsun ki sevgilim, sanki gökyüzü senin gözlerine sığmıyor.

Kurşun sesi kadar hızlıdır yaşamak ama zordur kurşunu havada, sevdayı yürekte tutmak alışkın olsa da yürek ayrılıklara yoktur kitabımızda dostları unutmak.

Sen olmasaydın ben yaşayamazdım, sen olmasaydın aşk nedir anlayamazdım, tek nefesim sensin benim, sensiz derbederim sevgilim…

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.